Katalogi

KATALOGI

Firma lub produkt „w pigułce” to przede wszystkim zręcznie przygotowany katalog. Marzycie Państwo o takim katalogu? Czytelnym, eleganckim i zapadającym w pamięć? Wszystko to jest w Państwa zasięgu – skorzystajcie z naszej oferty!

Projekt katalogu powstaje we współpracy Państwa i naszych pracowników. Konsultowana jest koncepcja publikacji, cele produkcji, objętość katalogu i jego zawartość merytoryczna.

Przy projektowaniu katalogów reklamowych nie posługujemy się określonym schematem graficznym. Oferujemy indywidualnie dobrane formaty, faktury, uszlachetnienia, pełną introligatornię. Przedstawiamy Klientowi możliwość wyboru materiałów i technik wykonania katalogu.

Gwarantujemy wysoką jakość druku, dzięki czemu propozycje Państwa firmy w katalogu będą prezentować się profesjonalnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo katalogi szyte i klejone. Katalogi mają twardą okładkę i drukowane są na papierze kredowym. Dodatkowa opcja to zgrzewanie katalogów w folię. Dzięki stosowanym materiałom katalogi są wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie użytkowania.

Projekty katalogów wyceniamy indywidualnie w zależności od wymagań Klienta oraz wykorzystanych materiałów i technik wykonania, tzn.: rodzaju wykonania (szycie/klejenie), formatu, gramatury papieru, opcji uszlachetnienia, ilości stron, nakładu.

Dokładamy wszelkich starań, aby na czas wykonać dla Państwa niebanalny katalog, dzięki któremu klient zapewne zapamięta Państwa ofertę. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *