Katalogi

KATALOGI

Firma lub produkt „w pigułce” to przede wszystkim zręcznie przygotowany katalog. Marzycie Państwo o takim katalogu? Czytelnym, eleganckim i zapadającym w pamięć? Wszystko to jest w Państwa zasięgu – skorzystajcie z naszej oferty!

Projekt katalogu powstaje we współpracy Państwa i naszych pracowników. Konsultowana jest koncepcja publikacji, cele produkcji, objętość katalogu i jego zawartość merytoryczna.

Przy projektowaniu katalogów reklamowych nie posługujemy się określonym schematem graficznym. Oferujemy indywidualnie dobrane formaty, faktury, uszlachetnienia, pełną introligatornię. Przedstawiamy Klientowi możliwość wyboru materiałów i technik wykonania katalogu.

Gwarantujemy wysoką jakość druku, dzięki czemu propozycje Państwa firmy w katalogu będą prezentować się profesjonalnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo katalogi szyte i klejone. Katalogi mają twardą okładkę i drukowane są na papierze kredowym. Dodatkowa opcja to zgrzewanie katalogów w folię. Dzięki stosowanym materiałom katalogi są wytrzymałe i odporne na zniszczenia w trakcie użytkowania.

Projekty katalogów wyceniamy indywidualnie w zależności od wymagań Klienta oraz wykorzystanych materiałów i technik wykonania, tzn.: rodzaju wykonania (szycie/klejenie), formatu, gramatury papieru, opcji uszlachetnienia, ilości stron, nakładu.

Dokładamy wszelkich starań, aby na czas wykonać dla Państwa niebanalny katalog, dzięki któremu klient zapewne zapamięta Państwa ofertę. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie.