Plakaty i banery

PLAKATY REKLAMOWE

Plakat reklamowy to jeden z najbardziej wymownych i widocznych elementów reklamy. Głównym jego zadaniem jest dotrzeć do jak największego kręgu odbiorców, poprzez odpowiednio skonstruowany przekaz: hasło reklamowe opatrzone niebanalną grafiką reklamową.
Projektując plakaty reklamowe
staramy się, aby efekt końcowy budził zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Naszym zdaniem plakaty reklamowe powinny być estetyczne, kolorowe i czytelne. I takie też Państwu proponujemy!

Projektując plakaty reklamowe na wstępie przeprowadzamy szczegółową analizę docelowej grupy odbiorców. Istotne jest to, kto ma być odbiorcą, jaki jest przedział wiekowy oraz płeć adresatów plakatu. Czasami projekt musi być uniwersalny. Wówczas elementy plakatu to nie tylko tekst i kolory, ale także siła i technika przekazu.

Plakaty drukujemy w wysokiej jakości druku offsetowego, który pozwala na bardzo dobrą prezentację kolorów. Nasze plakaty wykonywane są w technologii druku odpornego na promieniowanie UV, promienie słoneczne nie powodują więc blaknięcia kolorów. Drukujemy również plakaty czarno-białe.

Oferujemy duży wybór formatów plakatów, gramatur papieru oraz atrakcyjne ceny, połączone z szybkimi terminami realizacji. Jeśli nie posiadają Państwo własnego projektu – polecamy skorzystanie z fachowej pomocy naszych grafików. Oferujemy Państwu wsparcie podczas całego procesu powstawania plakatu: od zaprojektowania po druk.

Zapewniamy niebanalne rozwiązania w atrakcyjnej cenie, która maleje wraz z rosnącym nakładem.