Inne

Podkładki na biurko- praktyczny gadżet reklamowy

Gadżety reklamowe to sposób na to, by stworzyć w podświadomości klientów pozytywny obraz firmy oraz dobre skojarzenia z jej działalnością. Dzięki temu znacznie zwiększa się szansa na to, że zainteresują się oni ofertą przedsiębiorstwa. Warto nagradzać także stałych klientów za ich lojalność. Sprawdzą się tutaj oryginalne gadżety reklamowe, które będą także praktyczne. Wtedy istnieje spora szansa na to, ze nie trafią do szuflady i nie zostaną zapomniane na zawsze, a będę użytkowane na co dzień. Do takich gadżetów można zaliczyć podkładki na biurko.

Skuteczny i funkcjonalny produkt promocyjny

Gdzie najlepiej je zamówić. Kompleksowym rozwiązaniem będzie drukarnia, oferująca także profesjonalny projekt wykonany przez grafika, któremu nie obce są zagadnienia marketingu. Dzięki temu podkładka na biurko będzie pełniła swoją funkcję reklamową. Czy warto korzystać z gotowych szablonów grafik? Jeżeli któraś idealnie pasuje do charakteru konkretnej działalności, to można oczywiście zakupić taki wzór, jednakże tylko jeżeli istnieje możliwość dostosowania go do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Chodzi na przykład o dopasowanie zdjęcia tematycznego czy kolorów przewodnich.

Nakład zamawianych podkładek z pewnością będzie zależał od wielkości firmy, ilości jej klientów oraz konkretnych planów dotyczących strategii reklamowej. Na początek warto zamówić przynajmniej kilkaset sztuk, biorąc pod uwagę to, że przy większym zamówieniu drukarnie oferują często rabaty. Co powinno znaleźć się na takiej podkładce na biurko? Na pewno najważniejsze elementy wpływające na identyfikację wizualną firmy, takie jak jej logo, chwytliwe hasło reklamowe, nazwa czy fotografia tematyczna ściśle nawiązująca do oferty.

Ponadto podkładkę warto wzbogacić elementami, które jeszcze bardziej zwiększą jej użyteczność. Może być to na przykład kalendarz. Dzięki temu osoba, która będzie użytkować gadżet, stale będzie z niego korzystać, a przy okazji przypominać sobie o ofercie konkretnej firmy, która wypuściła dany gadżet reklamowy.