Standy

TARGI BRANŻOWE – NIEZBĘDNE AKCESORIA

Udział w organizowanych regularnie targach branżowych jest jedną z najpopularniejszych i – jak się wydaje – najefektywniejszych form promocji przedsiębiorstwa. Dzięki niemu właściciele firm mają szansę zaprezentować oferowane przez siebie produkty i usługi dużej liczbie potencjalnych klientów. Jednak samo uczestnictwo w targach nie gwarantuje sukcesu – ważne są także odpowiednie materiały reklamowe oraz sposób ich przedstawienia. Profesjonalną formą reklamowania przedsiębiorstwa niezmiennie są praktyczne i funkcjonalne standy reklamowe.


Standy reklamowe – co to jest?

 

Stand reklamowy jest to termin zapożyczony z języka angielskiego – w przełożeniu na język polski oznacza „stojak”. Takie stojaki służą przede wszystkim rozmieszczeniu materiałów i gadżetów reklamowych. Należą do nich różnego rodzaju ulotki, broszury, jak również akcesoria sygnowane logiem firmy i rozdawane w ramach reklamy potencjalnym klientom (między innymi długopisy, smycze, a czasem kalendarze i nawet słodycze).

Profesjonalne stoisko prezentacyjne

Wykonywaniem profesjonalnych standów reklamowych w postaci stoisk targowych zajmują się profesjonalne firmy. Przy współpracy z grafikami, jak również ze specjalistami do spraw marketingu i efektywnej reklamy tworzą oni stoiska atrakcyjne wizualnie, przykuwające uwagę i zapadające w pamięć, jak również funkcjonalne i praktyczne da samych przedsiębiorców.

Ekspozytory

Stand w postaci ekspozytora jest wygodną formą reklamy, ponieważ bez problemu można go złożyć i przetransportować w dowolne miejsce. Producenci ekspozytorów oferują sprzęty wykonane z różnych materiałów (między innymi z tektury, metalu lub drewna), dzięki czemu przedsiębiorcy mogą dostosować ich rodzaj idealnie do swoich potrzeb.

Ścianki targowe

Ściany targowe, inaczej ściany reklamowe lub wystawiennicze, mają przede wszystkim rzucać się w oczy potencjalnym klientom. Ważne, by były stworzone na podstawie odpowiedniego projektu graficznemu – dzięki temu przedsiębiorca może mieć pewność, iż są one łatwe w odbierze oraz atrakcyjne wizualnie.